ارسال پیامک زماندار

ارسال خودکار پیامک در موعد مقرر

پیامک مناسبتی

تولد،اعیاد،سالگرد ازدواج

بیمه

موعد صدور بیمه

بانک ها

سررسید اقساط وام

ارسال زماندار چیست؟

پیامک رماندار یک روش هوشمند برای شماست که حتی در روزهای شلوغ کاریتان چیزی را فراموش نکنید میتوانید با اس ام اس زماندار به راحتی پیامک های یاداوری برای خود تنظیم کنید.خواهید دید که با پیامک زماندار پقدر زندگیتان منظم تر از قبل خواهد شد.

سامانه پیامک آرکا با ایجاد ابزار های هوشمند نظیر ارسال پیامک زماندار شما را در ارتباط بهتر با مخاطبینتان یاری میکند.اطلاع رسانی در زمان مقرر مهمترین اصل در ارتباط با مشتریان است.شما هر زمان که بخواهید میتوانید پیامک یاداوری را برای مشتریانتان بفرستید.

کاربرد ارسال پیامک زماندار

یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از این ماژول برای اطلاع مشتریان بانک از موعد پرداخت قسط است.بعد از ان دفاتر بیمه هستند که میتوانند موعد سررسید صدور بیمه خودرو را یاداوری کنند.

شما برای تعامل بهتر با مخاطبان و مشتریانتان میتوانید در مناسبت های مختلف به انها پیامک بزنید مثلا تبریک تولد که باعث ارتباط صمیمانه تر مشتری با شما میشود.

اس ام اس های زماندار را چگونه بفرستیم؟

سامانه پیامک آرکا راحترین روش را برای شما ایجاد کرده است کافی دکمه ارسال زماندار را مطابق شکل سمت چپ بزنید سپس در تقویم موعد ارسال پیامک را تعیین کنید و ساعت ارسال پیامک را تنظیم کنید سپس دکمه ارسال سریع را بزنید

در منوی تنظیمات لیست پیامک های زماندار را خواهید دید میتوانید در صورت لزوم تغییر دهید یا حذف کنید.