منشی پیامکی

پاسخگوی خودکار پیامکی و طرح تکریم ارباب رجوع

پاسخ خودکار سوالات متداول

آدرس، شماره حساب

اطلاع از بخش نامه ها

ارسال دستورالعمل های ادارات

پاسخگویی 24ساعته

در طول شبانه روز

پاسخگوی هوشمند چیست؟

پاسخگوی هوشمند پیامکی یک ابزار در سامانه پیامک آرکا برای صرفه جویی در وقت و هزینه شما و مشتریانتان است.حتما تا الان برایتان پیامکی بصورت خودکار آمده است.محتواهایی که به شکل پیامک در جواب سوالات متداول مشتریان می آید را پاسخگوی هوشمند میگویند.

کلمه کلیدی در در منشی پیامکی

شما در سامانه پیامک ارکا میتوانید تعدا د نامحدود کلمه کلیدی و پاسخ خودکار را تعریف کنید.مثلا کلمه"آدرس" برای ارسال آدرس محل کارتان کلمه ی کلیدی مناسبی است.

کاربرد پاسخگوی هوشمند پیامکی

قابلیت منشی پیامکی مهمترین نیاز هر کسب و کاری است .مثلا در خرید آنلاین میتوان با ارسال کد پیگیری بصورت خودکار ایجاد اطمینان بیشتری برای مشتری جهت پیگیری کرد.

یا طی پیامکی به مشتریان اعلام کنید جهت دریافت شرایط خرید قسطی عدد 1 را به سرشماره 10005900 ارسال کنید.که در پاسخ میتوانید محتوایی کامل از شرایط اقساطی کسب و کارتان ارائه دهید که همین موجب صرفه جویی در وقت شما خواهد شد.

روش ایجاد پاسخگوی هوشمند پیامکی

شما در سامانه پیامک آرکا به راحتی میتوانید بدون هیچ دردسری منشی پیامکی خود را ایجاد کنید.

در منوی تنظیمات دکمه پاسخگوی هوشمند را بزنید مطابق عکس برای آن کلمه کلیدی و محتوایی پیامکی برای پاسخ تایپ کنید و به راحتی قابل استفاده است.درصورت نیاز به حذف آیکون سطل آشغال را بزنید یا در صورت تغییر میتوانید آیکون قلم را بزنید .